План роботи

Склад кафедри іноземних мов

Марія Волошин — завідувач кафедри іноземних мов, спеціаліст вищої  кваліфікаційної категорії, старший учитель,  учитель англійської мови.

Ірина Цегельська — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель англійської мови.

Оксана Данів — спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії, старший учитель,  учитель німецької мови.

Наталія  Головчак  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель польської мови.

Проблемне питання:

«Розвиток професійної компетентності вчителів та обдарувань гімназистів як основа моделювання інноваційного освітнього простору на уроках іноземних мов»

Зміст роботи

Дата виконання

Хто готує

Перше засідання (31 серпня 2017)

Аналіз роботи кафедри  іноземних мов за 2016-2017 н.р

М.Волошин,

зав.кафедри

Обговорення, корекція та затвердження плану роботи  кафедри на 2017 -2018н.р

Волошин, зав.кафедри

О.Данів, вчитель нім. мови

1.

3.1.Обговорення ключових змін в оновлених навчальних програмах 5-9 класи (Колегія МОН від 26.05.2017)

3.2. Обговорення методичних рекомендацій  з вивчення іноземних мов  на 2017-2018  н.р. (Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 09.08.2017 р. № 1/9-436)

Робота в період між засіданнями:

1.  Адаптація учнів 1(5) класу до навчання в умовах гімназії.

2. Організація роботи з обдарованими учнями, підготовка до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов.

3. Дотримання нормативно-правових документів, що регламентують навчально-виховний процес.

4. Ознайомлення з новинками психолого-педагогічної літератури, нормативними документами та рекомендаціями;  обговорення індивідуальних проблемних тем вчителів;погодження планів самоосвіти вчителів;

6. Лабораторія невирішених проблем  «Розвиток комунікативних навиків учнів на уроках іноземних мов».

7. Участь вчителів іноземних мов  в районних та обласних семінарах.

8. Підготовка матеріалів до районного конкурсу «Педагогічна знахідка»

9. Підготовка до Всеукраїнських конкурсів  з англійської мови «Грінвіч» (листопад) та FLEX (жовтень)

10. Підготовка до VI Всеукраїнського конкурсу  з німецької мови "ОРЛЯТКО" (жовтень)

Друге засідання (листопад 2017)

1.

Позакласна робота  в процесі роботи з обдарованими учнями. Підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов.

М.Волошин, зав.каф.

4.

Взаємовідвідування  уроків  та обговорення діяльності учнів на уроці, шляхів її активізації

1. Обговорення «»
  2. Участь вчителів кафедри  в районних та обласних семінарах
  3. Робота над підготовкою  та виданням  власних методичних розробок
  4. Участь вчителів кафедри у авторських вебінарах  сесій онлайн-проекту видавництва «Ранок».
  5. Підготовка матеріалів до захисту творчих робіт МАН.

Третє засідання (лютий 2018)

1.

Аналіз результатів моніторингу навчальних досягнень учнів за І семестр та ІІ і ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської, німецької та польської мов

Волошин М., зав.кафедри

1.

Круглий стіл: «Обговорення статей  фахової періодичної преси з нової науково – методичної проблеми кафедри»

Волошин М., зав.кафедри

Підсумки тижня іноземних мов

М.Волошин , зав.кафедри

Робота в період між засіданнями:

1. Обговорення «Про професійну компетентність учителя. Самоосвіта вчителів іноземних мов.»
  2. Поповнення портфоліо вчителів, які атестуються.
  3. Проведення тижня іноземних мов (за окремим планом).
  4. Підготовка до проведення  Всеукраїнської гри з англійської мови «Пазл»

Четверте засідання (квітень-травень 2018 року)

1.

Огляд нормативно-правових документів щодо організованого закінчення  навчального року. Підготовка учнів до ДПА та ЗНО

Аналіз зарубіжного та вітчизняного ППД з даної науково –методичної проблеми

1.

Підведення підсумків роботи кафедри   за 2017-2018 н.р.. Творчий звіт кафедри іноземних мов по завершенні роботи над І (діагностичним етапом) методичної проблеми Вироблення методичних рекомендацій.

М.Волошин , зав.каф.

1. Підготовка учнів до ДПА та ЗНО 2018 року
  2. Аналіз роботи кафедри іноземних мов за 2017-2018 н.р.
  3. Планування роботи  кафедри іноземних мов на 2018– 2019 н.р.