A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Галицький ліцей "Академічний" Галицької районної ради Івано-Франківської області

Педагогічний колектив

 

 

Працьовитість і творчість, професіоналізм і компетентність - наші пріоритети

 

 кількість учителів — 27.

              

                                            

 

ВЧИТЕЛЬСЬКИЙ ЗБІР

 

1. Володимира Тихонь — директор ліцею,  спеціаліст вищої  каліфікаційної категорії, старший вчитель.

2. Людмила Фрейнак — заступник директора з навчально-виховної  роботи, спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії, вчитель-методист, учитель  української   мови та літератури.

3. Оксана Керницька — заступник директора з виховної роботи, спеціаліст, вчитель основ здоров'я, мистецтва та фізичної культури.

4. Тетяна Єршова  завідувач  кафедри природничо-математичних  наук, спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії, старший учитель, учитель  математики та інформатики.

 5. Галина  Урицька — завідувач кафедри словесності, спеціаліст вищої  кваліфікаційної категорії,  старший  вчитель, учитель світової  літератури та християнської етики.

6. Надія Тейсар — спеціаліст  ІІ кваліфікаційної категорії, учитель хімії.

7. Іван Фрейнак  — спеціаліст  вищої  кваліфікаційної категорії, учитель української мови  та літератури.

8. Леся Гева — спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії, старший учитель, учитель української мови та літератури.

9. Олександра Бучко - вчитель біології та природознавства.

10. Марія Федорняк — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель польської мови, педагог-організатор.

11Марія Волошин — завідувач кафедри іноземних мов, спеціаліст вищої  кваліфікаційної категорії, старший учитель,  учитель англійської мови

12Ірина Цегельська — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель англійської мови.

13.  Оксана Данів — спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії, старший учитель,  учитель німецької мови.

14.   Оксана Крет — завідувач кафедри  загальнорозвиваючих наук, спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії, старший учитель, учитель історії, правознавства та громадянської освіти.

15. Наталія  Головчак  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель польської мови.

16. Тетяна Леочко  учитель трудового навчання та образотворчого мистецтва, спецаліст.

17. Надія Фурта — голова методичного об'єднання класних керівників, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель математики та інформатики.

18Віталій Горбачов — спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії, учитель інформатики.

19Ігор Бекіш — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, учитель  фізики.

20. Олег Обливаний — спеціаліст  вищої кваліфікаційної  категорії, учитель  природознавства та географії.

21. Зоряна Івасишин — спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії,  старший учитель, учитель біології.

22. Петро Штих — спеціаліст вищої  кваліфікаційної категорії,  учитель-методист, учитель музики та керівник  хору духовної пісні.

23. Ігор Камінський — спеціаліст І кваліфікаційної категорії, учитель фізкультури та предмету “Захист  України”.

24. Ірина Гріца — керівник  гуртка  “Діти Марії ”.

25. Ірина Андреїв — спеціаліст вищої  кваліфікаційної категорії, учитель української мови та літератури.

26. Людмила Ваврищук практичний психолог та соціальний педагог, спеціаліст.

27. Іванна Боришкевич педагог-організатор, спецаліст.

 

З них:

спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії - 14;

спеціалістів першої кваліфікаційної категорії - 4;

спеціалістів другої кваліфікаційної категорії - 2;

спеціалістів – 6.

 

                                   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора