A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Галицька гімназія Галицької районної ради Івано-Франківської області

Новини

Розкіш трьох міст

Пітер Хьог говорив: "Подорожі множать всі людські емоції". І, справді, подорожуючи новими містами, збагачуємось цінними досі незнайомими відчуттями та емоціями. Захоплення, завороження та враження від величі будівель, вуличок, людей, – відкриває для кожного частинку особливої та невідомої культури, епохи.

10:49 05.11.2019

Підкорили гору Говерлу

Учні та педагоги Галицького академічного ліцею співають гімн України на горі Говерлі

22:27 13.09.2019

Кольоровий тиждень

Наближається літо, а разом з ним такі довгоочікувані для всіх канікули. І щоб хоч трішки наблизити їх прихід, ми вирішили провести тематичний тиждень. До щоденних звичних справ додали барвистого кольору в одязі, і одразу стало тепліше та веселіше.

21:26 17.05.2019

Еколого-просвітницький урок з представниками бюро з питань екології УГКЦ

З метою формування відповідального ставлення до довкілля та збереження природного середовища до гімназистів завітали о. Володимир Кузюк та о. Михайло Дзул. Еколого-просвітницький урок розпочали з молитви, далі було представлено мету та напрямки діяльності бюро з питань екології УГКЦ.

17:35 16.05.2019

Бо я маю талант!

14 травня у Галицькій гімназії відбувся звітний концерт обдарованих дітей, приурочений Дню сім’ї. У рамках концертної програми були представлені музичні композиції у виконанні гімназистів, які також є учнями та випускниками Галицької дитячої музичної школи.

16:00 14.05.2019

Шануємо традиції: Великодні гаївки водили в Галицькій гімназії

Найкращим завершенням щорічних святкувань Воскресіння є, звичайно ж, гаївки в містах і селах. Традиційно їх сьогодні водили і в Галицькій гімназії. З уст гімазистів звучали «Ой нумо, нумо», «Котилися вози», «Соловеєчку, сватку, сватку», «Ой то вгору, то в долину», «Сині маки», «Ми кривого танцю йдемо», «Біжить, біжить Галочка» та «Вербовая дощечка». Чудові веснянки й танці-гаївки зробили цей день яскравим та барвистим.

15:14 13.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора