Конкурсно-розважальна програма «Найкраща пара 2019 року»

Дата: 01.03.2019 20:10

1 березня у Галицькій гімназії проводилась конкурсно-розважальна програма «Найкраща пара 2019 року». Оскільки захід відбувся у перший день весни, він був присвячений не тільки Дню закоханих, а й  початку прекрасної квітучої пори. Адже весна – найкраща пора для романтичних зустрічей та зізнань у коханні.

У заході взяли участь представники з кожного класу. Всього було 8 пар. Діти готували представлення, а також брали участь у різноманітних конкурсах. За результатами було нагороджено усіх учасників у наступних номінаціях: «Найромантичніша пара», «Найартистичніша пара», «Найкреативніша пара», «Найелегантніша пара», «Найерудованіша пара», «Найпозитивніша пара», «Найкмітливіша пара», «Найкрасивіша пара». І нарешті, головна номінація «Найкраща пара 2019 року» у старшій та молодшій віковій категорії.

Учасники конкурсу

Виступ учениці 1(5) класу Наталії Гонтар

Виступ ведучої та учениці 6(10) класу Аліни Підгайної

Представлення конкурсантівВиступ учениці 6(10) класу Марти Стоцької

«Найкраща пара 2019 року» у молодшій віковій категорії – учні 1(5) класу Олександр Чемеринський та Соломія Чабак.

«Найкраща пара 2019 року» у старшій віковій категорії – учні 5-Б(9-Б) класу Андрій Федорняк та Юлія Стефунько.