Осінній бал у Галицькому академічному ліцеї

Дата: 25.10.2019 21:54

25.10.2019р. у Галицькому академічному ліцеї відбувся традиційний Осінній бал. Цього року ліцеїсти мали можливість проникнутися духовністю давнього українського танцю. Кожен клас на деякий час перевтілився на мистецький колектив, який мав завдання не тільки самому відтворити стародавні ритми у танці, але й навчити цього всіх бажаючих.

Запальні мелодії танців «Решето», «Гайдуцький», «Гречаники», «Плескач», «Гуцулка», «Коломийка» не залишили нікого байдужими.

Як годиться бал відкрив вічно юний вальс, у виконанні учнів пятого класу. Учасники свята – вишукані кавалери та прекрасні леді – мали можливість продемонструвати свою красу, неповторність, грацію, узяти участь у майстер-класах.

Оскільки бал мав конкурсну основу, журі визначило переможців у таких номінаціях:

• «Найкраща зачіска» (Пятківська Любов, 6 клас);
  • «Найкраща сукня» (Лашків Діана, 8 клас);
  • «Найкращий макіяж» (Підгайна Аліна, 11 клас);
  • «Найелегантніший кавалер» (Городенко Віталій, 6 клас);
  • «Краща танцювальна пара» – молодша вікова категорія (Бандюк Назар та Федорійчук Ольга, 6 клас);
  • «Краща танцювальна пара» – старша вікова категорія (Конів Олександр та Стефунько Юлія, 10 клас).

Ну і, звичайно ж була обрана королева Осіннього балу. Нею стала учениця дев’ятого класу Стець Вікторія.