A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Галицька гімназія Галицької районної ради Івано-Франківської області

Учнівський колектив

 

Список учнів 1 (5) класу

  1. Бахмач Богдан Юрійович
  2. Боришкевич Тетяна Святославівна
  3. Габіцький Богдан Іванович
  4. Гевко Ольга Анатоліївна
  5. Гонтар Наталія Олександрівна
  6. Городенко Віталій Сергійович
  7. Золота Вікторія
  8. Конів Роман Ярославович
  9. Левконович Наталія Петрівна
  10.  Леочко Марія Михайлівна
  11.  Обливаний Олександр Олегович
  12.  П'ятківська Любов Станіславівна
  13.  Палагнюк Анна Михайлівна
  14.  Романчук Михайло Іванович
  15.  Сидор Іванна
  16.  Стрембіцька Софія Віталіївна
  17.  Сулимовська Анна Михайлівна
  18.  Фурман Анастасія Володимирівна
  19.  Чабак Соломія Олександрівна
  20.  Чемеринський Олександр Олегович
  21.  Чиборак Анна Михайлівна

 

Класний керівник – Урицька Галина Михайлівна

 

Список учнів 2 (6) класу

  1. Бандюк Ігор
  2. Бандюк Назарій
  3. Бучко Лілія
  4. Воробчак Степан
  5. Гладич Максим
  6. Гладій Максим
  7. Глушко Софія
  8. Костирич Артем
  9. Крижанівська Юлія
  10.  Крижанівський Роман
  11.  Кушнір Христина
  12.  Леочко Сніжана
  13.  Марченко Софія
  14.  Матейко Олександра
  15.  Мурава Ольга
  16.  Николин Марія-Вікторія
  17.  Парандій Назарій
  18.  Підгайна Інна
  19.  Романишин Тарас
  20.  Тарновська Віта
  21.  Федорійчук Ольга
  22.  Цегельський Олександр
  23.  Шпирко Христина

 

Класний керівник – Фрейнак Іван Михайлович

 

Список учнів 3 (7) класу

  1. Бабак Ольга
  2. Жовкевич Андрій
  3. Загайко Роман
  4. Заліська Юлія
  5. Лашків Діана
  6. Лесів Вероніка
  7. Леочко Ірина
  8. Марченко Анастаія
  9. Теліщук Христина
  10.  Томчук Анастасія
  11.  Фариняк Софія
  12.  Щербяк Назар
  13.  Ярицький Костянтин

 

Класний керівник – Гева Леся Василівна

 

 

 

Список учнів 4 (8) класу

  1. Боришкевич Кароліна
  2. Бородакі Мар’ян
  3. Бідочка Андрій
  4. Гатеж Ірина
  5. Деренюк Олександр
  6. Змисла Діана
  7. Каратник Тамара
  8. Ковалишин Наталія
  9. Левандівська Христина
  10.  Маркович Вікторія
  11. Мимоход Святослав
  12.  Романюк Віктор
  13.  Онишкевич Вікторія
  14.  Стець Вікторія
  15.  Писків Мар’ян
  16.  Яворький Володимир

 

Класний керівник – Обливаний Олег Васильович

 

 

 

Список учнів 5 (9) - А класу

  1. Винник Леся
  2. Вінтонів Софія
  3. Гой Анастасія
  4. Демчевська Катерина
  5. Денис Лукас
  6. Крижанівська Віта
  7. Магорівська Євгенія
  8. Мархоцький Іван
  9. Масляк Іванна
  10.  Микитюк Олександр
  11.  Засідко Ростислав
  12.  Сірко Володимир
  13.  Ткачівський Степан
  14.  Коренберг Кароліна
  15.  Косяк Денис

 

Класний керівник – Андреїв Ірина Дмитрівна

 

 

 

Список учнів 5 (9) - Б класу

  1. Безверхів Максим
  2. Буймістрюк Анастасія
  3. Галєєв Богдан
  4. Глушко Соломія
  5. Єршов Максим
  6. Капустяк Анастасія
  7. Керницький Сергій
  8. Конів Олександр
  9. Сікора Христина
  10.  Легін Юрій
  11.  Надольська Вікторія
  12.  Недоступ Вікторія
  13.  Романів Ярина
  14.  Сірко Захар
  15.  Стефунько Юлія
  16.  Федорів Сергій
  17.  Федорняк Андрій
  18.  Фурман Марта

 

Класний керівник – Фурта Надія Богданівна

 

 

 

Список учнів 6 (10) класу

  1. Білик Денис
  2. Бойчук Іван
  3. Богомазов Богдан
  4. Підгайна Аліна
  5. Микитюк Софія
  6. Микула Дмитро
  7. Костирич Олеся
  8. Перпета Валентин
  9. Сікора Марія
  10.  Стоцька Марта
  11.  Тернінчук Юлія
  12.  Трач Олена
  13.  Ковалишин Ярослав
  14.  Луговий Руслан
  15.  Петрів Ірина

 

Класний керівник – Данів Оксана Степанівна

 

 

 

Список учнів 7 (11) класу

  1. Гавриляк Лілія
  2. Дронь Назарій
  3. Духній Михайло
  4. Кушнір Святослав
  5. Леочко Володимир
  6. Малетич Анастасія
  7. Огнистий Дмитро
  8. Осецька Марта
  9. Скрентович Ярина
  10.  Славопас Марта
  11.  Стасюк Василь
  12.  Федорійчук Анастасія
  13.  Цаль Олександр
  14.  Юнгер Святослав
  15.  Ярицький Андрій

 

Класний керівник – Крет Оксана Іванівна

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора