A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Галицький академічний ліцей Галицької районної ради Івано-Франківської області

Виховна робота

Система виховної роботи організована із урахуванням вимог сьогодення, які висвітлені в інформаційно-правових документах (Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», а також методичних рекомендацій з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017-2018 н.р), що регламентують організацію виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах України. Колектив  стабільно і цілеспрямовано працює над питанням охорони прав дитини. У Галицькій гімназії діє власна система виховної роботи, назва якої «Нова генерація України».

  • Реалізація всіх напрямків виховної діяльності гімназії  здійснювалась через заходи, передбачені річним планом роботи гімназії, які враховували особливості виховання гімназистів, відображалася у системі загальногімназійних заходів;
  • роботі органів учнівського самоврядування;
  • роботі з батьківською громадськістю;
  • спільній роботі гімназії та громадських організацій  і була спрямована на розвиток креативного мислення та творчої самореалізації учнів у системі виховної роботи, формування високих моральних якостей особистості, та зорієнтована на реалізацію моделі випускника Галицької гімназії.

Відповідно до програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 – х класів загальноосвітніх навчальних закладів України» основними напрямками виховання є:

  1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.
  2. Ціннісне ставлення особистості до людей.
  3. Ціннісне ставлення особистості до себе.
  4. Ціннісне ставлення особистості до природи.
  5. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва.
  6. Ціннісне ставлення особистості до праці

 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора