Система виховної роботи

Система виховної роботи організована із урахуванням вимог сьогодення, які висвітлені в інформаційно-правових документах (Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», а також методичних рекомендацій з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2019-2020 н.р), що регламентують організацію виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах України. Колектив  стабільно і цілеспрямовано працює над питанням охорони прав дитини. У Галицькому ліцеї "Академічний" діє власна система виховної роботи, назва якої «Нова генерація України».

• Реалізація всіх напрямків виховної діяльності ліцею  здійснювалась через заходи, передбачені річним планом роботи закладу, які враховували особливості виховання ліцеїстів, відображалася у системі загальноліцейних заходів;
  • роботі органів учнівського самоврядування;
  • роботі з батьківською громадськістю;
  • спільній роботі ліцею та громадських організацій  і була спрямована на розвиток креативного мислення та творчої самореалізації здобувачів освіти у системі виховної роботи, формування високих моральних якостей особистості, та зорієнтована на реалізацію моделі випускника Галицького ліцею "Академічний".