Галицька гімназія Галицької районної ради Івано-Франківської області

Виховна робота

Система виховної роботи організована із урахуванням вимог сьогодення, які висвітлені в інформаційно-правових документах (Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», а також методичних рекомендацій з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017-2018 н.р), що регламентують організацію виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах України. Колектив  стабільно і цілеспрямовано працює над питанням охорони прав дитини. У Галицькій гімназії діє власна система виховної роботи, назва якої «Нова генерація України».

• Реалізація всіх напрямків виховної діяльності гімназії  здійснювалась через заходи, передбачені річним планом роботи гімназії, які враховували особливості виховання гімназистів, відображалася у системі загальногімназійних заходів;
  • роботі органів учнівського самоврядування;
  • роботі з батьківською громадськістю;
  • спільній роботі гімназії та громадських організацій  і була спрямована на розвиток креативного мислення та творчої самореалізації учнів у системі виховної роботи, формування високих моральних якостей особистості, та зорієнтована на реалізацію моделі випускника Галицької гімназії.

Відповідно до програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 – х класів загальноосвітніх навчальних закладів України» основними напрямками виховання є:

1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.
  2. Ціннісне ставлення особистості до людей.
  3. Ціннісне ставлення особистості до себе.
  4. Ціннісне ставлення особистості до природи.
  5. Ціннісне ставлення особистості до мистецтва.
  6. Ціннісне ставлення особистості до праці