Дні пам’яті і слави Кобзаря

Дата: 12.03.2019 12:27

«Дні пам’яті і слави Кобзаря» – таку назву має традиційний тиждень, що розпочав свою роботу 12.03.2019 року гімназійним збором «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». В особі Тараса Шевченка поєднані високі якості геніального поета, чесної й правдивої людини, палкого патріота, незламного борця за найвищі людські ідеали та великого демократа-гуманіста.  Його твори не втрачають своєї актуальності, а навпаки,  з року в рік набувають все нового й нового звучання, відображаючи потреби й проблеми часу. У цьому нас переконали Ю.Стефунько, С.Керницький, Я.Романів, М.Фурман, О.Конів (учні 5Б класу), В.Крижанівська (учениця 5А класу), М.Гладій (учень 2 класу), з уст яких линули переконливі, грізні, осудливі, стверджуючі вірші Кобзаря. «Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття, тебе своїм сучасником звемо»!!!