Бо я маю талант!

Дата: 14.05.2019 16:00

14 травня у Галицькій гімназії відбувся звітний концерт обдарованих дітей, приурочений Дню сім’ї. У рамках концертної програми були представлені музичні композиції у виконанні гімназистів, які також є учнями та випускниками Галицької дитячої музичної школи.

Серед музичних творів можна було почути композиції «Жайвір» (Вікторія Маркович),  «Дунайські хвилі» (Сергій Керницький), «Малиновий дзвін» (Володимир Яворський), «Вальс» Євгена Доги (Марія Сікора)  танго «Компарсіта» (Маркіян Данилюк) та інші. Також яскравим став виступ ансамблю баяністів – акордеоністів, з музичних інструментів яких прозвучали мелодії «Польки-хвилинки» та української народної пісні «Ти казала: прийди, прийди» (керівник Марія Іванівна Масляк).

Розчулили слухацькі серця поетичні мініатюри у виконанні вихованців Ніни Дмитрівни Сегін, керівника гуртка художнього читання. По-новому звучали вірші Ліни Костенко «Доля» (Христина Кушнір),  «Мати» (Інна Підгайна), «Світлий сонет», «Мамина любов» (Сніжана Леочко),  казка «Колобок» (Інна Підгайна, Максим Гладій), байка «Кривда» (Іван Мархоцький) та багато інших.