Ура!!! Ми підкорили гору Хом'як!!!

Дата: 22.09.2018 21:08

І знову галицькі гімназисти підкорюють вершини Українських Карпат. Цього разу це була гора Хом'як, висота якої 1542 м. Хоча шлях був складний та нам, усім, вдалося дійти до самісінької верхівки, щоб розгледіти усю неймовірну красу нашої природи.
Завдяки таким сходженням вдається зрозуміти істинне виховання кожного з гімназистів. Уміння допомагати один одному, підтримка та взаємодопомога - важливі складові вихованої особистості. Саме такими були діти впродовж усієї подорожі. А ще невід'ємна риса успішного сходження це злагодженість, яку забезпечили учителі, які підіймалися на гору разом з дітьми. Як то говориться: "Поруч другове плече..."
А щоб більше дізнатися про особливості нашого походу, листайте серію фотографій