Осінній Бал - свято краси, неповторності та грації!

Дата: 26.10.2018 22:09

26.10.2018р. у Галицькій гімназії відбувся традиційний Осінній бал, на якому учні кожного класу продемонстрували один із видів сучасних танців: хіп-хоп (1, 3, 4, 5А класи), модерн (2, 5А, 6 класи),  контемп (7 клас).

Як годиться бал відкрив вічно юний вальс, у виконанні учнів першого класу.

Учасники свята – вишукані кавалери та прекрасні леді – мали можливість продемонструвати свою красу, неповторність, грацію, узяти участь у майстер-класах.

Проте це незавадило гімназистам повторити забуті старовинні танці: «Королівський  банс», «Ойра», «Печене порося».

Випускниця гімназії Ярина Квасній провела майстер-клас із вивчення двох старовинних танців: «Воєнний бранель» і «Кастарват».

Оскільки бал мав конкурсну основу журі визначило переможців у таких номінаціях:

• «Найкраща зачіска» (Гевко Ольга 1 клас);
  • «Найкраща сукня» (Левконович Наталія 1 клас);
  • «Найкращий макіяж» (Скрентович  Ярина 7 клас);
  • «Найелегантніший кавалер» (Духній Михайло 7 клас);
  • «Краща танцювальна пара» молодша вікова категорія (Гладій Максим та Підгайна Інна, 2 клас);
  • «Краща танцювальна пара» старша вікова категорія (Юнгер Святослав та Федорійчук Анастасія, 7клас).

Ну і, звичайно була обрана королева Осіннього балу. Нею стала учениця першого класу Софія Стрембіцька.